Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Chtěla bych Vás přivítat na stránkách naší chovatelské stanice. img_9234--2-.jpg

Naše rodinná chovatelská stanice se zabývá chovem pejsků již od roku 2010. Plemena, která nám učarovala jsou dvě SHIBA a SAMOJED.

 

 

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro úžasného parťáka od nás. Máme již spoustu spokojených majitelů, někteří se věnují sportu, jiní chovu i výstavám a mnozí mají štěňátko od nás, jako člena domácnosti a nebo parťáka na výlety. Nikoho z majitelů nenutíme k žádným aktivitám a je jen na Vás v čem se najdete a co bude Vás i Vašeho pejska bavit.

img_7377--2-.jpg

Pro každého z nich bylo pořízení štěněte závažným rozhodnutím a proto je dobré se dobře seznámit s plemenem, zda je to opravdu ,,to co chci,, a budu respektovat specifika plemene, tím pádem jej milovat, jak si každý živý tvor zaslouží. Obě naše plemena nejsou psi na dryl, ale   s láskou naučíte pejska respektovat, kočku či jiného zvířecího miláčka, nebo chodit na volno, či absolvovat výstavy. 

gesti.jpg

Určitě musíte počítat s tím, že pejsek je závazek na 10-15 i více let, proto pořizovací cena pejska je jen začátek. Příliš naše odchovy milujeme, než by nám bylo lhostejné, že někde pejsek od nás strádá. Určitě není nic divného, že štěně něco zničí, rozkouše nebo vysype nebo vyleje. ,,Klidně i opakovaně,, Je na Vás, aby jste jej vše naučili, dá to spoustu času a chce to hodně trpělivosti.

Musíte vědět, že kvalitní krmení, hračky, pamlsky, pelíšky nebo výcvik něco stojí, proto nás hodně mrzí, když nám přijde dotaz pouze na cenu štěněte.

ma.jpgPokud se rozhodnete pro štěňátko od nás, tak bude odcházet ve věku 8 týdnů, 

-bude mít čip, EU pas, 1.očkování, za sebou několik odčervení. 

-rodokmen, který obdržíte po vystavení ČMKU 

- krmení do začátku

-balíček sebou- vodítko, obojek, pamlsky, hračky, sáčky na exkrementy.....

-Informace jak se starat o pejska

- dlouhodobý chovatelsky servis s možností rady v různých situacích

Je naší prioritou, aby láska a souznění bylo to co poznáte s novým parťákem, který Vás bude za odměnu milovat 

img_3763--2-.jpg